Gidė Lina
Milanas

Ciao! Benvenuti a Milano! Sveiki atvykę į Milaną! Esu kvalifikuota gidė Milane. Savo mėgiamą, įdomų ir pilną naujų įspūdžių darbą pradėjau 2012 metais Lietuvoje kaip gidė ir kelionių vadovė. Dabar gyvenu Italijoje, šalia Milano. Čia įgyjau kvalifikuotos gidės licenciją ir vedu ekskursijas šitame ypatingame, judriame, mados, meno ir kultūros mieste. Jei vykstate į Milaną ar ketinate apsistoti jame nors ir vienai dienai bei Jums smalsu pažinti šį miestą, norite aplankyti įdomiausias vietas, muziejus, bažnyčias, susisiekite su manim!

Naujausi komentarai
  Vila Oleandra
  Menaggio
  Be kategorijos Ekskursija Gamta Gyvenimo būdas Lankomos vietos

  Komo ežero vilos ir jų paslaptys

  on
  25 liepos, 2023

  Ekskursija ir Išvyka laivu

  Visi žinome, jog Komo ežeras garsėja savo nuostabiomis istorinėmis vilomis. Ne visos Komo ežero vilos šiandien yra atviros visuomenei, didesnė dalis yra privačios ar veikia kaip viešbučiai. Šias vilas galima pamatyti plaukiant laivu, o štai tokias vilas kaip Villa Balbianello, Villa Monastero, Villa Melzi, Villa Olmo, Villa Carlotta galima aplankyti ir pasigrožėti ne tik vilų interjeru, bet ir gražiais jų botaniniais sodais.

  Komo ežero vilos ir jų paslaptys bei istorija vilioja smalsuolius bei romantikus. Kiek meilės istorijų, politinių peripetijų, kultūrinių vakarų būta vilose, kurios skaičiuoja net kelelis šimtus metų. Jei norite pasigrožėti Komo ežerą supančiais kalnais, ežero krantuose išsidėsčiusiais miesteliais ir vilomis, kviečiu į ekskursiją „Komo ežero vilos ir jų paslaptys”.

  Ekskursija prasideda Komo mieste susipažįstant su didžiausiu ir svarbiausiu Lario ežero miestu. Komo miestas buvo įkurtas Ia. pr. Kr. paties Juliaus Cezario, kovojo prieš Milaną, vėliau priklausė Milano kunigaikštystei. Jau XVa. antroje pusėje Komo mieste ir apylinkėse buvo išvystyta šilko gamyba, uoste vyko intensyvi prekyba, nes Komo ežeras buvo vienas iš svarbausių prekybinių kelių tarp pusiasalio šiaurės ir pietų.

  Ekskursijos metu aplankysime Katedrą, Rotušės aikštę, sužinosite, kur tupi paslaptingoji Katedros „varlė”. Praeisime viduramžiška Komo miesto gatve, sužinosite kur buvo miesto rajonas „Cortesella” (liet. Kurtezela), kaip gyveno miesto gyventojai ir kokie žmonės garsino miesto vardą.

  Po ekskursijos po Komo miestą vyks plaukimas ežeru su privačiu laivu. Plaukiant vakarine ežero puse pamatysite vilas: Villa Erba, Villa d’Este, Villa Pizzo, Villa Fontanelle (istorinė Gianni Versace rezidencija), Villa Oleandra (George Clooney vasaros rezidencija). Sužavės Komačina sala (it. Isola Comacina) nuo kurios suksime atgal ir aplankysime Oriddo di Nesso, kur stipria srove krioklys krenta į Komo ežerą, stovi viduramžių tiltas „La Civera”. Nuo čia plauksime link Villa Pliniana, kurios pavadinimas susijęs su I amžiaus istorikais Plinio Vyresniuoju ir Jaunesniuoju, kur kompozitorius Gioachino Rossini sukūrė operą „Tancredi”. Pasigrožėsime kitomis ant ežero kranto stovinčiomnis rezidencijomis, viešbučiais, vilomis bei Komo ežero grožiu, kalnų didybe.

  Ekskursijos po Komo miestą ir išvykos „Komo ežero vilos ir jų paslaptys” kaina:

  Kaina: 850 eurų.
  Dalyvių skaičius: max 6 asmenys.

  Kaina: 950 eurų
  Dalyvių skaičius: max 8 asmenys.

  Trukmė: 5 val
  Plaukimo metu bus suteikiamas vanduo bei pasivaišinsite Prosecco taure.
  Į kainą įskaičiuota gido paslauga ir plaukimas laivu.

  Ekskursiją užsakyti el.paštu: lina.markauskiene@yahoo.de  TAGS
  RELATED POSTS