Gidė Lina
Milanas

Ciao! Benvenuti a Milano! Sveiki atvykę į Milaną! Esu kvalifikuota gidė Milane. Savo mėgiamą, įdomų ir pilną naujų įspūdžių darbą pradėjau 2012 metais Lietuvoje kaip gidė ir kelionių vadovė. Dabar gyvenu Italijoje, šalia Milano. Čia įgyjau kvalifikuotos gidės licenciją ir vedu ekskursijas šitame ypatingame, judriame, mados, meno ir kultūros mieste. Jei vykstate į Milaną ar ketinate apsistoti jame nors ir vienai dienai bei Jums smalsu pažinti šį miestą, norite aplankyti įdomiausias vietas, muziejus, bažnyčias, susisiekite su manim!

Naujausi komentarai
  Quotes

  Kelionės įkvepia gyvenimui

  on
  21 vasario, 2021

  „Kelionės gali tapti priklausomybe. Priklausomybė yra pavojingas dalykas. Bet turbūt tai viena iš priklausomybių, nuo kurios nesinori gydytis. Kas kart keliaudama pajuntu jėgų antplūdį, norą kažką kurti. Kelionės dovanoja naują pažiūrį į daiktus, į žmones. Iš kelionių grįžtu pilna idėjų, netgi kelionės metu jos sukasi galvoje. Tai savotiškas vidinio gyvenimo pažinimas.
  Kelionėje atsipalaiduoji emociškai, net jei pavargsti fiziškai. O jei kelionėje nutinka nenumatytų ir gal nemalonių dalykų, žinai, kad kitą kartą jų išvengsi.  „

  TAGS