Gidė Lina
Milanas

Ciao! Benvenuti a Milano! Sveiki atvykę į Milaną! Esu kvalifikuota gidė Milane. Savo mėgiamą, įdomų ir pilną naujų įspūdžių darbą pradėjau 2012 metais Lietuvoje kaip gidė ir kelionių vadovė. Dabar gyvenu Italijoje, šalia Milano. Čia įgyjau kvalifikuotos gidės licenciją ir vedu ekskursijas šitame ypatingame, judriame, mados, meno ir kultūros mieste. Jei vykstate į Milaną ar ketinate apsistoti jame nors ir vienai dienai bei Jums smalsu pažinti šį miestą, norite aplankyti įdomiausias vietas, muziejus, bažnyčias, susisiekite su manim!

Naujausi komentarai
  Ekskursija Lankoma vieta Pradžia

  Klasikinė ekskursija po Milaną

  on
  31 rugpjūčio, 2023

  Klasikinės ekskursijos metu aplankome tris pagrindinius miesto objektus: Milano katedrą, operos ir baleto teatro „La Scala” aikštę ir Sforzų pilį. Daugelis sako, kad Milane tai lankomiausi objektai. Žinoma, mieste yra daug įvairių ir įdomių vietų, tačiau tiems, kas nori susipažinti su miestu ir jo istorija, bet neturi daug laiko, šie trys objektai tai puiki galimybė pamatyti bent dalį šio spalvingo miesto.

  Ekskursija vyksta pėsčiomis ir prasideda nuo Milano Katedros. Tai architektūros perlas, nepaliekantis abejingų. Ekskursijos metu aplankome katedrą, bet į katedros terasas nesikeliame. Rekomenduoju jas aplankyti individualiai po ekskursijos ir pasigrožėti miesto panorama.

  Toliau pasuksime į miestiečių ir svečių pamiltą eklektišką galeriją „Galleria Vittorio Emanuele II” su daugybe istorinių parduotuvių, kavinių ir restoranų. Kadaise ši galerija buvo intelektualų susitikimo ir laiko praleidimo vieta.  Perėję galeriją, išeisime į La Scala aikštę, kurios centre stovi paminklas Leonardui Da Vinči ir pats operos teatras La Scala. 

  Iš ten keliausime į Brerą, menininkų dar vadinamą bohemos kvartalu, su žymiausiu  lankomu objektu – Breros pinakoteka (galerija), kurioje saugomi garsiausių Italijos menininkų darbai. Brera taip pat yra ir Milano meno akademija, įkurta XVIIIa. kaip „Gražiųjų menų akademija” (it. L’academia delle Belle Arte). Kiekviena kvartalo gatvelė turi savo istoriją. 

  Toliau trauksime link Sforcų pilies.  Mums šis vardas gerai žinomas, šioje pilyje gimė būsimoji LDK kunigaikštienė Bona Sforca. XV a. Sforcos valdė Milano hercogystę, šiuo periodu miestas suklestėjo, deja neilgam. Vėlesniais amžiais svetimšaliai valdovai labai apleido pilį, kuri XXa.pirmaisiais metais buvo restauruota pagal senus brėžinius ir aprašymus.

  Tęsime ekskursiją gatve – via Dante, kurioje stūkso XVIII – XIX a. kilmingųjų milaniečių namai,  dabar juose glaudžiasi įvairios parduotuvės, barai ir biurai. Praeisime Cordusio aikštę, kurios vietoje kažkadaise stovėjo pirmoji longobardų pilis. Aplankysime Pirklių aikštę (it. Piazza dei Mercanti), tai vieta, kuri vis dar mena viduramžius ir tikrai yra išskirtinė visame mieste. Ekskursiją baigsime Katedros aikštėje.

  Ekskursijos trukmė: apie 3-3,5 val.
  Ekskursijos kaina: 170 eurų.

  Pastaba: 

  • Yra galimybė aplankyti operos teatrą „La Scala” ir muziejų. Papildomai reikėtų įsigyti bilietus iš anksto arba vietoje.
  • Milano katedros ir terasų lankymui bilietus aš užsakau, taip išvengiame ilgų eilių prie kasos. Už bilietus nereikia mokėti iš anksto. Įėjimas su gidu yra be laukimo eilėje.

  TAGS
  RELATED POSTS